NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Dyrektor Agencji Pracy

Miejsce pracy: Tychy
Forma zatrudnienia: praca stała

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Opis stanowiska:

  • tworzenie strategii rozwoju firmy
  • przygotowanie planu finansowego
  • realizowanie strategii rozwojowej firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów, inicjowanie nowych kontraktów sprzedażowychi (rekrutacje, szkolenia, praca tymczasowa)
  • przygotowywanie ofert
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie wysokiej jakości usług
  • zarządzanie podległym zespołem ( budowanie zespołu 2-3 osoby)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie wynikające z pracy w Agencji Pracy Tymczasowej lub pracy na stanowisku dyrektora oddziału innej podobnej firmy
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług
  • samodzielność w działaniach i determinacja w realizacji założonych celów
  • świadomość stawianych celów i umiejętność dążenia do nich
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • umiejętność organizacji pracy
  • wiedza z obszaru prawa pracy na bardzo dobrym poziomie
  • umiejętność budowania zespołu
  • czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • umowę o pracę lub umowę o współpracę
  • dostęp do bazy aktualnych klientów i szerokie wsparcie w budowaniu nowych relacji z pracodawcami
  • dużą samodzielność w działaniu- brak korporacyjnych nawyków
  • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników pracy zespołu w Tychach
  • stałe zdobywanie doświadczenia zawodowego, szkolenia
  • długotrwałą współpracę
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska ( telefon, komupter, samochód, biuro w centrum biznesu w Tychach)

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Gostyń (0)
Kobiór (0)
Tychy (3)
Wyry (0)
Poszukiwane zawody Tychy