NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kasjer/sprzedawca

Zawód: Kasjer
Miejsce pracy: Tychy
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA (TYCHY)

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat;
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • Komunikatywność i kultura osobista;
  • Schludny wygląd;
  • Pozytywne nastawienie;
  • Status ucznia/studenta mile widziany.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia;
  • Bezpłatne szkolenia.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Gostyń (0)
Kobiór (0)
Tychy (9)
Wyry (0)