NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Tychy
Forma zatrudnienia: praca stała

 ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Opis stanowiska:

Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

  • kompleksowe rozliczenia kadrowo-płacowe pracowników
  • sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej związanej ze zgłoszeniem, wyrejestrowaniem, zmianą danych osobowych pracowników oraz członków rodzin w ZUS
  • zatrudnianie i rozliczanie cudzoziemców
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji pracowniczej
  • nadzorowanie terminowości szkoleń BHP oraz badań lekarskich
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia oraz kosztów wynagrodzeń płacowych
  • wsparcie procesów związanych z rekrutacjami i szkoleniami
  • przygotowywanie i rozliczanie umów zleceń

Wymagania:

  • min. 3-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w firmie zatrudniającej min. 200 osób
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
  • dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne, profesjonalizm i dyskrecja

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • korzyści pozapłacowe

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Gostyń (0)
Kobiór (0)
Tychy (9)
Wyry (0)